604 309 903

Po-Pá: 9-17 hod

GS7070PVRi SAT.PŘ. 2xTUNER HbbTV GOSAT

Naše cena s DPH:
2 399 Kč
Naše cena bez DPH:
1 982,64 Kč
ID produktu:
237855
Hmotnost:
1.162 kg
Splátková kalkulačka
Splátková kalkulačka
 
SKLADEM

Popis zboží

Gosat GS7070PVRi je v současnosti nejvybavenější FullHD Skylink Ready přijímač na trhu. Příjem zajišťují 2 tunery se širokou škálou zapojení. Lze použít 2 samostatné anténní přívody a naplno tak využít možností dvou-tunerového přijímače – nahrávat a sledovat programy z různých satelitů a transpondérů, nebo zapojit druhý tuner do „smyčky“ a nahrávat současně programy z různých transpondérů jednoho satelitu a stejné polarizace. Přijímač samozřejmě podporuje připojení Unicable - po jednom kabelu tak zapojit i druhý tuner nezávisle na prvním a motor, který komunikuje přes protokoly Diseqc a Usals.

O dekódování programů, kterých lze naladit až 6000, se postará integrovaná čtečka Irdeto, která spolupracuje s kartami Skylink a Freesat. Snadné naladění programů obou těchto poskytovatelů zajistí FastScan včetně vyhledávání Home TP na Astře 23,5st. Naladěné programy lze roztřídit do osmi favoritních skupin, kde lze upravit pořadí kanálů dle požadavku uživatele. Pro Skylink je zde připravená ještě Skylink Aktualizace, která umožní zachování vlastního pořadí kanálů.

Přijímač podporuje také HBBTV v 1.5. a umožní tak sledovat další zajímavý obsah, jež některé TV stanice poskytují přes internet. K tomu se přijímač připojí pomocí LAN kabelu. Díky internetu lze používat také OTT funkce (YouTube, Počasí, RSS – záleží na podpoře poskytovatele a může být změněno).

Snadné ovládání TV zajistí funkce HDMI-CEC, která dokáže TV s podporou této funkce nejen zapnout, ale také přepnout na požadovaný vstup signálu, nebo dokonce vypnout.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, který lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7070HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy. Současně lze sledovat třetí program, nebo záznam z HDD, popřípadě multimediální soubor. Na boku přijímače je další USB port, kde lze připojit USB flash s filmy, hudbou, nebo fotkami. Na USB FLASH však NELZE z důvodu rychlosti nahrávat.Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.Přijímač SD/HD se zabudovanou čtečkou Irdeto

Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150 MHz

MPEG-2 MP@ML, MP@HL MPEG-4/AVC MP@L3, L4 HP@ HEVC

Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD

2 LNB in & LNB out (F-type), DiSEqC 1.2 a USALS

6000 TV & Radio kanálů

HbbTV v1.5

Skylink, Freesat FastScan včetně. Fast Scan Skylink Home TP search

Skylink aktualizace

Uppgrade v pohotovostním režimu z internetu + OTA

Automatické vypnutí

Programování časovače přes mobilní telefon

HDMI EDID, HDMI CEC

AD zvukový popis pro nevidomé

Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu

2x USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)

2x záznam + 1x sledování z různých TP a satelitů

EPG (Elektronický programový průvodce)

Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)

Titulky (DVB/TXT)

Rodičovský zámek

OTT funkce (Youtube, RSS, počasí)

HbbTV 1.5 support

ZOOM, historie, hry

HDMI & S/PDIF & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & 2xUSB & 1x LAN

Alternativní zboží

604 309 903

Po-Pá: 9-17 hod

Naposledy jste navštívili: